To nie jest hip-hop. Rozmowy VI


Ponad 100 godzin wywiadów, 15 nieprzeciętnych osobistości, pasjonujące życiorysy, prawdziwe historie raperów, producentów, DJ-ów i osób związanych z polską kulturą hip-hopową. Tak prezentuje się szósty – i ostatni – tom z serii książek „To nie jest hip-hop. Rozmowy”.

Gościem Audycji Kulturalnych jest współautor książkowej serii – Jacek Baliński. W ramach wydawanego przez niego cyklu, polska literatura dotycząca hip-hopu wzbogaciła się o szeroki zbiór pogłębionych wywiadów z twórcami gatunku. To nie tylko raperzy i raperki, ale także osoby zajmujące się produkcją muzyczną, wydawaniem płyt, dziennikarstwem czy organizacją koncertów. Jak zapamiętali oni swoje początki w branży? Co zmienił w ich życiu hip-hop? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo na stronach sześciotomowego cyklu.

Do najnowszej publikacji wywiadów udzielili: Ceube, Paweł Fabjański, Fisz, Fu, DJ Haem, IGS, Jotuze, Majki/Korzeń, Sir Mich, Skalpel, Spinache, Bogna Świątkowska, Te-Tris, DJ Twister oraz Marek Zioło. Jakie były to spotkania? O tym usłyszą Państwo w rozmowie Martyny Matwiejuk.

Książka ukazała się 22 marca 2024 roku.

Fot. materiały prasowe.

Audycje Kulturalne są projektem realizowanym przez Narodowe Centrum Kultury.

Inne odcinki z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Audycje Kulturalne

podcast Narodowego Centrum Kultury

Martyna Matwiejuk

sekretarz redakcji

Zapisz się do Newslettera