Ty też jesteś dźwiękiem? – Soundedit 2017 już za 10 dni!

26-29 października w Łodzi odbędzie się dziewiąta edycja Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit 2017, którego współorganizatorem jest Narodowe Centrum Kultury. Hasło imprezy brzmi: „I Am The Sound”.

Oprócz wydarzeń poświęconych technicznym zagadnieniom produkcji muzycznej festiwal obfituje w koncerty wielkich gwiazd muzyki rockowej, elektronicznej i alternatywnej. W tym roku na scenie wystąpią Marek Biliński, duet Skalpel, Gary Numan, Daniel Miller, Michael Nyman, Residents i supergrupa Holy Holy (złożona z muzyków Davida Bowiego, legendarnego producenta – Tony’ego Viscontiego, odpowiedzialnego za brzmienie płyt „The Man Who Sold the World”, „Heroes” i „Scary Monsters” oraz Glenna Gregory’ego – wokalisty Heaven 17).

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Maciejem Werkiem – dyrektorem Festiwalu Soundedit – z której dowiecie się m.in., o czym podczas prywatnych spotkań opowiada Brian Eno i co ma wspólnego The Beatles z Kraftwerk.

Audycje Kulturalne będą na Festiwalu. Obszerna relacja z tego wydarzenia pojawi się na naszej stronie w pierwszych dniach listopada.

Audycje Kulturalne są projektem realizowanym przez Narodowe Centrum Kultury.

Inne odcinki z tej kategorii

Dołącz do rozmowy

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Audycje Kulturalne

podcast Narodowego Centrum Kultury

Marek Horodniczy

redaktor naczelny

Zapisz się do Newslettera